
Kuvagalleria
Kolme huivia
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kolme erilaista kaulahuivia.
1. Tummanpunaisen Cashmink-huivin koko on n. 23 x 154 cm. Huivin pitkällä sivulla on hapsut molemmin puolin. Hapsujen pituus on n. 7 cm. Huivin materiaali on 100 % akryyli. Huivi on pesty ja siistikuntoinen.
2. Beigen, kalanruotokuvioisen Craft house -huivin koko on n. 35 x 170 cm. Materiaalista ei ole tietoa. Materiaali on pehmyttä ja miellyttävän tuntuista iholla. Viskoosia? Huivi on pesty ja siistikuntoinen.
3. Luonnonvalkoisen huivin koko on n. 30 x 150 cm. Materiaalista ei ole tietoa, mutta todennäköisesti se on 100 % akryyli. Huivi on pesty. Huivin pinta on hieman nyppyinen.
Hinta yhteensä 5 euroa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Ilmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.7.2026 klo 17.31 ・ Ilmoituksen tunnus: 1053158






