
Kuvagalleria
Lyhytvartiset, matalat villasukat/sukkaset, koko 39-40, paksummat
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,55 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Lämpimät ja pehmeät!
Lanka on vähän paksumpaa ja sukat siten jopa kestävämmät kuin tavallisesti!!
Käsinneulotut, paksummat, matalat villasukat/sukkaset, joissa vahvistettu kantapää.
Jalkapohjan pituus n. 25,5 cm, koko 39-40.
Yhdessä varressa on puunappi tai *Hand made* -'lätkä' (malli vaihtelee). Se auttaa muistamaan, kumpaan jalkaan sukka kuuluu ja näin sukat pysyvät paremmin muodossaan!
Lankana laadukas Socki Plus-villasukkalanka, jossa 75% Superwash villaa+25% polyamidia, lisäämässä kulutuksen kestävyyttä.
Pesuohje; villapesu 30 C.
2 = Sinikirjava
Nämä sukat maksavat 16 €/pari, noudettuna (Vantaa, Korso, erikseen sovittaessa myös Martinlaakso), tai lähetyskulut lisätään. Postimaksu tavallisena kirjeenä 5,50 € (tai hinnaston muk. 2 kirjemerkkiä, jos posti korottaa hintojaan).
Voin lähettää myös pakettina,.. jotka sisältävät jäljitysnumeron, maksu kunkin kuljetusyhtiön hinnaston mukaan.
mmm
Katso myös muut sukkailmoitukseni, koko 38-39 ja/tai 40-41. Sukkia on paljon, vauvasta vaariin kokoja (suurin koko on 51!).
Kysy tarvittaessa, sillä kaikki eivät edes ole vielä myynnissä täällä ja tilaamalla saat myös muita värejä, kokoja ja malleja, mutta vain ennakkomaksulla!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 11.9.2025 klo 22.11 ・ Ilmoituksen tunnus: 14162463