Kuvagalleria
Louis Vuitton Bagatelle Black Monogram Empreinte
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 20 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Merkki: Louis Vuitton
Sukupuoli: Unisex
Materiaali: Nahka
Kaunis ja ajaton musta klassikkolaukku, johon mahtuu kaikki arjessa tarvittava. Täydellinen läppärille.
Upea ja erittäin hyväkuntoinen, ryhdikäs, sisävuori tahraton. Kulmissa ja hinnoissa ei kulumia tai halkeamia.
Kaksi hihnaa. Toinen pitkä ja toinen lyhyt tilattu. Kuitti ja Dustbag. Laukku on ostettu Vuittonin Helsingin liikkeestä.
Laukku on kaapissa dustbagissä säilytetty. Pari kertaa pidetty. Raikas, puhdas, tuoksuton ja lemmikitön koti.
Teen kaupat kasvokkain, jolloin ostaja voi tarkistaa kuitin ja laukun kunnon.
DESCRIPTION
The Bagatelle bag features a Monogram Empreinte leather body, a removable rolled leather top handle with stitching, a removable flat leather shoulder strap, an open top, exterior side slip pockets, and interior zip and slip pockets. Its condition is fair.
Features:
Dimensions: 32.00 cm × 32.00 cm × 13.00 cm
Shoulder strap drop: 45.00 cm
Colour: Black
Material: Leather x Monogram Empreinte
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 20.2.2026 klo 7.15 ・ Ilmoituksen tunnus: 14939045
