Kuvagalleria
Cappopera-merkkinen italialaismekko. Koko 46 IT
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 4 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 46
Tyyppi: Juhla- tai cocktailmekko
Väri: Ruskea
Cappopera-merkkinen italialaismekko – rohkea printti, pehmeät materiaalit!
Yhdistelmä eleganssia ja särmää: silkin sileys, viskoosin mukavuus ja näyttävä eläinkuosi.
Erittäin pehmeä ja ylellisen silkkinen, epäsymmetrisellä helmalla varustettu Cappopera-merkkinen trikoomekko, valmistettu Italiassa.
Upea tiikeriprintti ja kevyesti hulmuava kaksikerroksinen helma tuovat asuun näyttävyyttä ja liikkuvuutta. Yläosa istuu kauniisti vartaloa korostaen ja laskeutuu sulavasti, luoden elegantin ja naisellisen siluetin.
Koko IT 46 (vastaa noin EU 42–44).
Materiaali: 93 % viskoosia, 7 % elastaania; alavuori 100 % silkkiä – tuntuu iholla viileältä ja ylelliseltä.
Mekkoa on käytetty vain kerran sisäkuvauksissa – lähes kuin uusi.
Täydellinen erityistilaisuuksiin, juhliin tai illallisasuksi, kun haluat yhdistää mukavuuden ja italialaisen eleganssin.
Toimitusvaihtoehtoina posti tai nouto.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.8.2025 klo 0.29 ・ Ilmoituksen tunnus: 16412924