Kuvagalleria
Tamaris seeprakuviolliset korkokengät 37
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote. Jos tuotteessa on jotain vikaa, saat rahasi takaisin.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kengän koko: 37
Merkki: Tamaris
Tyyppi: Korkokengät
Myydään upeat ja erittäin näyttävät Tamaris Trend -malliston avokärkiset korkokengät (peep toe) tyylikkäällä seeprakuosilla.
Nämä kengät ovat täydellinen katseenvangitsija juhlapukeutumiseen tai tuomaan upeaa särmää yksinkertaiseen asuun!
Kengissä on siro n. 8 cm stilettokorko, mutta Tamariksen laadukas nahkainen pohjallinen takaa, että ne ovat mukavat jalassa ja jalka pysyy hyvin paikoillaan. Päällisen tekstiili on todella siisti, laadukas ja kauniisti viimeistelty.
Merkki: Tamaris Trend
Koko: 37 (vastaa hyvin kokoaan)
Materiaali:
Päällinen tekstiiliä, pohjallinen aitoa nahkaa, vuori ja ulkopohja synteettistä materiaalia.
Korko: n. 8 cm
Kunto:
Erittäin siisti käytetty kunto. Kengillä on juhlittu parit juhlat, joten pohjissa on normaalia vähäistä käytön jälkeä, mutta yleisilmeeltään kengät ovat todella siistit ja korot ovat ehjät.
Nouto, postitus tai toridiili.
Myynnissä myös muualla.
Savuton ja lemmikkieläimetön koti.
Korkokengät korkokenkä korkkarit juhlakengät, juhlakenkä juhlapukeutuminen asusteet juhla juhlat juhlalook eläinkuosi eläinkuosillinen eläinkuosinen eläinkuvio seeprakuvio seeprakenkä seeprakengät mustavalkoinen mustavalkoiset nahkakorkokengät kaksivärinen raitakuvio raidallinen seepraraidat raidalliset mustavalkoraidalliset peep-toe juhliin
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.6.2026 klo 22.33 ・ Ilmoituksen tunnus: 17230050








