Kuvagalleria
Käsin virkattu röyhelöhuivi
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
1.Entistä sujuvammat kaupat
Osta torilöytösi heti tai tee tarjous ja odota, että myyjä hyväksyy sen. Ei ylimääräistä viestittelyä – maksu ja toimitustiedot hoituvat Torin kautta.
2.Turvallinen maksu ToriDiilillä
Maksa helposti MobilePaylla tai kortilla. Rahasi ovat tallessa, kunnes olet vastaanottanut tavaran.
3.Jokaiseen ToriDiiliin kuuluu ostoturva
Kun tavara on toimitettu sinulle, sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa se. Jos tavara ei vastaa ilmoitettua, voit pysäyttää maksun.
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: One size
Väri: Sininen
Tämä upea käsin tehty röyhelöhuivi on täydellinen lisä asukokonaisuuteesi, tuoden siihen ripauksen eleganssia ja persoonallisuutta. Huivi on valmistettu laadukkaasta, pehmeästä langasta, joka tuntuu miellyttävältä ihoa vasten. Sen monivärinen design yhdistää kauniisti sinisen, mustan ja harmaan sävyjä, luoden näyttävän ja monikäyttöisen asusteen, joka sopii niin arkeen kuin juhlaan. Röyhelöhuivin ilmava ja kevyt rakenne tekee siitä helpon yhdistää erilaisiin asuihin, ja se tuo mukanaan ripauksen ylellisyyttä ja tyylikkyyttä.
Avainsanat/hakusanat:
röyhelöhuivi, monivärinen huivi, sininen huivi, musta huivi, harmaa huivi, kevyt huivi, elegantti huivi, tyylikäs asuste, talviasuste, käsintehty huivi, pehmeä huivi, röyhelömäinen huivi, frillahuivi, kaulahuivi, käsineet, pipo, talvitakki, talvi, ulkoiluvaatteet
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 29.7.2026 klo 17.25 ・ Ilmoituksen tunnus: 17365309



