Kuvagalleria
Hästens Auroria jenkkisänky 180cm, kuin uusi NYT 2500€ POIS MUUTON ALTA
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Syvyys: 200 cm
Korkeus: 61 cm
Leveys: 180 cm
Hästensin jenkkisänky myötäilee kehoa ainutlaatuisella tavalla. Huolella mietitty vuodekokonaisuus on rakennettu takaamaan mahdollisimman hyvät unet. Sängyn 27 käsin koottua luonnonmateriaalikerrosta mahdollistavat sen, että vuode muokkautuu nukkujansa mukaan.
Hästens-sänky valmistetaan käsityönä luonnonmateriaaleista, kuten puuvilla, pellava, villa ja hevosenjouhi. Joustava hevosenjouhi poistaa kosteutta, lisää patjan kimmoisuutta ja nukkumamukavuutta. Puuvillan joukkoon sekoitettu villa puolestaan takaa, että vuode tuntuu aina oikean lämpöiseltä: lämpimällä viileältä ja viileällä lämpimältä. Tarkka sivutikkaus antaa patjalle hyvän tuen.
Sänky koostuu yhdestä 180 x 200 cm joustinpatjasta ja kahdesta jousitetusta alarungosta. Joustinpatjassa on kaksi tukevuutta, toinen puoli on tukeva ja toinen on vähän pehmeämpi medium. Päällimmäisenä on yhtenäinen, 180 cm leveä BJ-petauspatja. Jalat ovat koivua, korkeus 16 cm, yhdistinhelat pitävät rungot yhdessä. Sängyn siniruutuinen verhoilu on 100 % puuvillaa. Rungolla ja jousituksella on 25vuoden takuu.
Tämä sänky ollut vapaa-ajan asunnon vierassänkynä. Sängyssä nukuttu vain muutamia öitä, patjansuojuksin. Eli kuin uusi.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 23.5.2025 klo 15.28 ・ Ilmoituksen tunnus: 17500048