Kuvagalleria
Uniikki 60-luvun Elega-alusmekko – Käyttämätön suomalainen vintage-aarre
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Koko: 40
Väri: Valkoinen
Myydään upea ja elegantti 1960-luvun Elega-alusmekko, joka on säilynyt täysin käyttämättömänä alkuperäisessä pakkauksessaan. Alusmekkoa koristavat kauniit pitsiyksityiskohdat, ja se on valmistettu korkealaatuisesta materiaalista, joka on kokoonsa nähden kevyt kantaa. Alusmekko on täydellinen lisä vintage-mekkojen alle tuomaan ryhtiä ja hienostunutta tunnetta. Kyseessä on aito kolmen sukupolven aarre, joka on nyt valmis uuteen kotiin.
Koko: 40 (vastaa nykykokoa noin 38)
Kunto: Erittäin hyvä / uudenveroinen (käyttämätön, alkuperäisessä pakkauksessa)
Väri: Puhdas valkoinen
Postitus onnistuu helposti ja turvallisesti ToriDiilillä. Käytämme postituksissa mahdollisimman paljon kierrätysmateriaalia luontoa säästääksemme.
Hakusanat: alusmekko, Elega, vintage, 60-luku, kotimainen, pitsi, alusvaatteet, suomalainen design, antiikki, asusteet, lahjaidea, boho, juhlakausi, sok elega
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.1.2026 klo 12.40 ・ Ilmoituksen tunnus: 18341012







