Kuvagalleria
VINTAGE uniikki maxi juhlamekko
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 9,70 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: L
Merkki: Muut
Tyyppi: Ilta- tai juhlapuku
Väri: Punainen
Käsittämättömän upea ja uniikki juhlapuku jossa on kaikki: paljettinen yläosa (edestä ja takaa), monikerroksinen leveä, pitkä tanssiaishelma, on pitsiä, samettia, sifonkia, satiinia, tuo kirkkaanpunainen väri... More is more!❤️
Sopii iltapuvuksi, tanssiaisiin, tanssiaismekoksi, vanhojentanssi-mekoksi, kuvauksiin, juhlamekoksi...
Takana vetoketjusuljenta.
Kaiken lisäksi sopii monelle, koska on joustavaa materiaalia, mitat: kainalo-kainalo joustaa 45-57cm vyötärö joustaa 37-47cm pituus 135cm. Arvioin L, koska tosiaan joustaa ja vyötärön alaspäin koko vapaa.
Virheetön, erittäin siisti kunto!
Voin postittaa myös, niin perinteisesti kuin Toridiilillä. Tsekkaa myös muut ilmoitukseni! Ethän tee törkeän alhaisia tarjouksia kiitos!
#juhlamekko #juhlapuku #iltapuku #party #wedding
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 4.10.2025 klo 9.54 ・ Ilmoituksen tunnus: 18888157








