Kuvagalleria
Sherman & Jameson vintagesolmio made in Italy
Myydään
Toimitus alkaen 1,47 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,25 €. Toimituskulut normaalisti 2,95 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
1.Entistä sujuvammat kaupat
Osta torilöytösi heti tai tee tarjous ja odota, että myyjä hyväksyy sen. Ei ylimääräistä viestittelyä – maksu ja toimitustiedot hoituvat Torin kautta.
2.Turvallinen maksu ToriDiilillä
Maksa helposti MobilePaylla tai kortilla. Rahasi ovat tallessa, kunnes olet vastaanottanut tavaran.
3.Jokaiseen ToriDiiliin kuuluu ostoturva
Kun tavara on toimitettu sinulle, sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa se. Jos tavara ei vastaa ilmoitettua, voit pysäyttää maksun.
Luo paketti
Osta enemmän samalta myyjältä ja maksa vain yhdet toimituskulut.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Sukupuoli: Miehet
Italiassa valmistettu vintagesolmio kauniilla kuviolla. Pohjaväri tummanpunainen. Väri toistuu parhaiten tuossa toisessa kuvassa. Kangas on 100 % silkkiä, jossa tyylikäs tekstuuri. Sopii hyvin yhteen sekä sinisen, harmaan että ruskeankin takin kanssa. Pituus n. 143 cm ja leveys suurimmillaan n. 10 cm. Erinomainen kunto, ei hajuja repeämiä tms. vikoja.
Nouto Helsingin Pakilasta tai postitus ostajan kustannuksella, toridiili myös ok.
Hakusanoja: solmio kravatti silkki italia vintage
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 28.12.2025 klo 17.29 ・ Ilmoituksen tunnus: 20403988


