Kuvagalleria
Varaosia ja salkkulajitelma Raufoss liit. K-autot.Vaihtokin mah kesärenkaisiin.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Merkki: Muut
Loput tarvikkeet pois lojumasta nurkista, kestokassillinen noin 15,7 Kg. Lisäksi liitinsalkku 6Kg. Kaikki kuvissa näkyvät tarvikkeet ja vain kaikki kerralla.
Sisältää mm.
Raufoss paineilmaliittimiä kätevässä salkussa, jota on täydennetty paljon ostosta .
2 Kpl järeä bosch päävirtakytkin (0341002003), natovoimavirtapistoke (EJ-151212) 2 nap Erich Jaeger. kouraliittimiä, duomatic, eberin/webaston äänenvaimentimia, valopistokkeita, abs ebs pistokkeita, rosteri kilventeline, asennusteline pv kytkennöille DUO-MATIC, sähköjakorasia, jarruhuolto osia, jarru sylinterin haarukkasarjoja, SC öljytulppa, hydraylisäiliön anturihattu puhallin (ja on kallis ostaa), pantaa, vetoaisan heloja, SC vilkun säähkösarjaa jne jne. Katso kuvat.
Kaupanpäälle muovipussissa filttereitä, seisseet hyllyssä kauan pölyttymässä, mutta käyttämättömiä, eivät ole punnitus painoissa mukana, eli nämä lisäävät vielä lähetettäessä painoa hieman. Ja jos poatn painoraja 25kg ylittyy, ne eivät silloin kuulu kauppaan.
Nouto varasto Lempäälä tai lähetyskulut 15e päälle. Kaikki ovat uusia, mukana lieneen kaksi joitakin jarruliittimiä jotka oleet kiinni, mutta pois purettu käyttämättöminä.
Kun ei ole ollut sitä harrasteautoakaan enään vuosiin, niin mitä näitäkään hilloamaan ja hinta on siksi takuulla valmiiksi asetettu sopivaksi ja on halpa, verrattuna, jos nämä pitäisi uudelleen varaosatiskiltä taluttaa matkaansa. Joten älä edes kehtaa tinkiä.
Maksuna mobilepay / käteinen. Nouto tai lähetys.
Scania Volvo Sisu Daf Mercedes Webasto Eberspächer kuorma-auto
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.4.2025 klo 9.45 ・ Ilmoituksen tunnus: 21862484