Kuvagalleria
ARFID Food Journal - ruokapäiväkirja
Tuotteen kuvaus
Hyväkuntoinen muistikirja, johon voi kirjata kokemuksiaan päivän aterioista.
Tässä on ollut 187 sivua, joista ensimmäinen on repäisty irti. Muuten kirja uudenveroisessa kunnossa.
Saa noutaa tai voin postittaa! (EI TORIDIILIÄ)
Myyjän teksti:
Ruokapäiväkirja aikuisille ja lapsille, joilla on ARFID (Avoidant Restrictive Food Intake Disorder – välttelevä ja rajoittava ruokahäiriö).
Päiväkirja sisältää 6 kuukauden edestä päivittäisiä ruokakirjauksia. Voit merkitä muistiin, mitä söit aamiaisella, lounaalla ja päivällisellä, sekä kirjata uudet ruuat, joita kokeilit sinä päivänä. Voit kuvata ruuan koostumusta, hajua, väriä sekä oliko se lämmin vai kylmä ruoka. Lisäksi voit ympyröidä sen ilmeen, joka parhaiten kuvaa kokemustasi uudesta ruuasta.
Lisämuistiinpanotilaa kirjan lopussa.
187 sivua
Koko: 6'' x 9'' (noin 15 x 23 cm)
Kiiltävä kansi
Tämä päiväkirja on kätevä täytettäväksi ja sen jälkeen keskusteltavaksi lääkärin kanssa ruokailutottumuksistasi. Se voi auttaa ARFID-diagnoosissa tai toimia osana hoitoa, jos lääkäri pyytää sinua pitämään ruokapäiväkirjaa.
*** Laita viestiä, jos haluat mieluummin NOUTAA tuotteen tai KERÄTÄ useamman samaan pakettiin. ***
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.5.2025 klo 13.02 ・ Ilmoituksen tunnus: 22914261