Kuvagalleria
Uusi musta laskettelutakki Reimatec Detour 152 cm (ovh 120 e)
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: 152
Merkki: Reima
Sukupuoli: Pojat
Väri: Musta
Uusi musta tumman harmaanvihreillä kuvioilla kuvioitu talvitakki / laskettelutakki, valmistaja Reimatec, malli Detour, koko 152 cm.
Tuulenpitävä, vedenpitävä ja hengittävä sekä likaa hylkivä takki, vanu 140 g. Säädettävä helma ja hihansuut, vyötäröllä lumilukko, kaulassa tuulensuoja, irrotettava huppu, hihassa ja sisällä tasku esim. hissilipulle, aurinkolaseille tms. Vesipilari vähintään 5 000 mm, hengittävyys vähintään 4 000 g/m2/24, hankauksenkesto yli 15 000 kierrosta Martindale. Materiaali: 100% polyesteri, polyuretaani-pinnoite. Vuori: 100% polyesteri. Mitat: kainalo-kainalo 49 cm, kainalo-hihansuu 47 cm, niska-helma 66 cm. Takista on hintalaput irrotettu (ovh 120 e), mutta muuten sen kunto vastaa uutta. Takki on ollut koko ajan säilytyksessä vaatelaatikossa, joten takissa on siksi vähän ryppyjä.
Savuton koti, ei lemmikkejä. Maksu käteisellä tai Mobilepayllä (ei Tori-diiliä). Postitus onnistuu pakettiautomaattiin. Jos haluat hakea myytävän tavaran, nouto onnistuu Turusta arkisin mieheni työpaikalta Runosmäestä (lounastunnilla tai heti töiden jälkeen) tai sitten tapaamisen voi sopia johonkin lähiseudulle, esim. työmatkan varrelle Runosmäki-Piikkiö välille (emme siis asu Turussa).
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.4.2025 klo 17.18 ・ Ilmoituksen tunnus: 23104045