Kuvagalleria
Kotikissan pennut
Tuotteen kuvaus
*Yksi poika varattu*
Omia kotejaan etsii neljä pikkuista kissanpentua, kaksi poikaa ja kaksi tyttöä.
Pennut ovat syntyneet 23.2.-25 Suomessa ja ovat luovutusikäisiä 1.6.-25 alkaen 14-viikkoa täyttäneinä. Madotetaan useasti ennen luovutusta. Käyvät ennen luovutusta eläinlääkärin tarkastuksessa, missä saavat myös ensimmäiset rokotteet ja mikrosirut.
Pojat ovat väriltään oransseja ja karvanpituudeltaan lyhytkarvaisia, tytöt ovat väriltään sinikilpikonnia joista toinen on lyhytkarvainen ja toinen puolipitkäkarvainen.
Pennut ovat vilkkaita ja leikkisiä, rohkeita ja reippaitakin, joskin eivät ole minun lisäksi nähneet juurikaan muita ihmisiä joten ovat vieraiden ihmisten aikaan selvästi vähän hämillään, että ihmisiä voi olla maailmassa enemmänkin kuin yksi 😅
Ovat tottuneet muihin kissoihin ja isoihin koiriin. Kasvaneet arjen keskellä tottuen kodin normaaliin elämään ja ääniin.
On ruokittu laadukkaasti pääpainona raakaruoka ja märkäruoka mutta ovat tottuneet myös kuivaruokaan. Osaavat käyttää hienosti hiekkalaatikkoa. Tottuneet puupohjaiseen sekä "tavalliseen" bentoniitti kissanhiekkaan.
Parempia kuvia yritän ottaa lähipäivinä pienoisista!
Sijaitsevat Pirkanmaalla Virroilla, mihin pääsee halutessaan katsomaankin. Myös kuljetus onnistuu omien menojen mukaan ainakin Tampereen, Seinäjoen ja Jyväskylän suuntaan.
Varausmaksu 150€ joka vähennetään kokonaishinnasta.
Myyjä: Anni Kaihola
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.5.2025 klo 13.26 ・ Ilmoituksen tunnus: 24161092