Kuvagalleria
Kalastajahattu Bucket hat Knowledgecotton
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Myydään uudenveroinen, vain muutaman kerran käytetty, laadukas kalastajahattu / kalastajanhattu / bucket hat. Tämä on laatumerkki Knowledgecotton -merkin hattu, "Terry printed bucket hat" ja materiaalit ovat luomupuuvilla ja polyesteri. Koko on S/M, aika normi päähän sopiva. Tämä on pesty laadukkaalla Sonnetin hajusteettomalla pyykinpesuaineella ja säilytetty siistissä vaatekaapissa hyllyllä. Materiaali on luonnostaan aika hassua, tuollaista vähän karheaa. Sisällä päätä vasten tuleva materiaali on kuitenkin pehmeää. Vähän paksumpi kangas. Rakenne on tämmöinen löysempi, veltompi. Myyn koska,... No, vaikka kuinka yritän kuvissa söpöstellä, niin että Aaaaaw!!! vaan, niin näytän ihan vatipäältä tämän kanssa.
Knowledgecottonilla vaatteet ovat kokemukseni mukaan todella laadukkaita. Hintaa on enemmän, mutta kestävyyttä myös eli pidemmän päälle halvemmaksi tulee.
Tässä jollekin Muumien Majakanvartijalle tai Kalastaja-Eemelille hyvä kesähattu. Tai ehkä kaupunkihipsterille. Nykyään kuka vaan voi olla mitä vaan. Ainakin melkein. Hatussa on mahtava palmulehti -kuvio. Saatan myydä myös pari Kuusamon pikku-uistinta kylkeen. Kysy lisää. Ja katso muutkin ilmoitukseni ☀️
Emme tupakoi, ei lemmikkejä, ei hometalous, ei käytössä vahvoja hajusteita.
Bucket hat Buckethat Palmu Hawaii Hawaiji Havaiji Havaji Kalastajanhattu Kalastajahattu Kesähattu
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.5.2025 klo 18.42 ・ Ilmoituksen tunnus: 24244713