Kuvagalleria
Polar-Express valo-/linjakyltti ym
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Alkuperäinen 70-luvulta oleva rekan valo-/linjakyltti Polar-Express. Poistettu autosta 70-luvulla. Alkuperäiskuntoinen. Valo tod.näk. ei toimi - ei testattu. Näppärä vaihtaa vaikka kivat ledit sisään. Kyltti alkuperäisessä alumiinikehikossa.
Kyltin mitat: pituus 122cm, korkeus 31cm ja syvyys 10cm+~2cm kiinnikkeet, lisäkuvia pyynnöstä.
Kuvissa auton takapenkillä, jos helpottaa mittasuhteissa.
Hp.380€
Hinta neuvoteltavissa ja saa tarjota.
***
Myös muita Polar-Expressin alkuperäisiä tuotteita myynnissä mm. talvitakki, josta saa liivin hihat irroittamalla (koko 42), huolintakeskuksen liivi, alkuperäistä pukupussia ym (takista ja liivistä kuvia kuvissa)
-Huolintakeskuksen alkuperäinen käyttämätön liivi, kokolapusta ei saa selvää, menee XL kokoiselle hyvin.
-Polar-Express käyttämätön alkuperäinen talvitakki, ohuehko, koko 42.
Alkuperäisiä Polarin kevyttoppiksia tuskin tulee myyntiin. Kaveri (joka myös itse ajaa rekkaa) on saanut lahjaksi (noin v.-83/84 Polar-Expressiltä), isänsä ajanut 60-luvulla Polarille. Jälkikasvu ei ole kiinnostunut säilyttämään kolmannella sukupolvella.
Hintaa saa tarjota, mutta renkaan-potkija-hinnat skipataan 😉
Alkuperäisistä, siisteistä pukupusseista kuvaa tulossa myöhemmin.
Myynnissä myös muualla.
Sijaitsee Sipoossa (04130) katsomaan saa tulla sovitusti.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 15.5.2025 klo 14.11 ・ Ilmoituksen tunnus: 24670199