Kuvagalleria
Lasten Audi TT RS sähköauto
Tuotteen kuvaus
Lasten Audin TT RS sininen sähköauto tarpeettomana. Uutena 2020 K-Citymarketista 149e ostettu (kuitti löytyy) ja ollut aktiivisessa käytössä 3 vuotta, kunnes jäänyt pieneksi. Jonkin verran käytönjälkeä, mutta muuten siisti peli.
Auton alkuperäinen akku oli surkea ja meni yhdessä kesässä vaihtoon. Toinenkaan akku ei kestänyt kauaa, joten penkin alle laitettu moottoripyörän geeliakku (40e Kärkkäisellä), jonka jälkeen saanut ajella lenkkiä kyllästymiseen asti rauhassa. Latauksessa käytetty moottoripyörän/auton akkulaturia (ei tule mukaan). Kirkkaammat ledit myös vaihdettu eteen jossain vaiheessa.
Viime vuodet lähinnä lämpöisessä tallissa ollut enimmäkseen, mutta vielä pelaa hyvin. Autossa hidas ja nopea vaihde eteen sekä peruutus. Myös soitin missä USB sisäänmeno ja jännitemittari sekä mittarivalot.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 19.5.2025 klo 17.57 ・ Ilmoituksen tunnus: 24675248