Kuvagalleria
Fuchs Schmitt vaalea tikattu takki, koko 40
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 40
Tyyppi: Muu takki
Väri: Beige
Saksalaisen laadukkaan Fuchs Schmitt -brändin kermanvaalea, siisti ja kevyt tikkitakki vain kerran tai pari pidettynä kiertoon ja uuteen kotiin. Takin kunto vastaa uutta! Klassinen malli ja loistava lisä jokaisen naisen peruspuvustoon.
Merkkiä myy mm. Lilly Korkeavuorenkadulla Helsingissä.
Vastaa oikein hyvin kokoaan (koko 40). Nepparikiinnitys ja hiukan vyötäröltä muotoiltu, tyköistuva malli ja kaunis, naisellinen leikkaus/siluetti. Tarkat materiaalitiedot kuvassa, pehmeä ja tosi miellyttävä puuvillavuori myös lyhyempihihaisen puseron seuraksi.
Ärräpakettilähetys tai nouto Savonlinnasta. Nopeat kaupat etusijalla!
Tikkitakki, tikattu takki, jakku, tikkijakku, kevättakki, kesätakki, quilted, tikattu, summer coat, coat, quilted coat, jacket, toppis, toppatakki, ulkotakki, syksytakki, syksyyn, veneilyyn, jakkutakki, casual
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 23.6.2025 klo 11.33 ・ Ilmoituksen tunnus: 24767122