Kuvagalleria
(1/2)
Konkurssimyynti, Rip Curl Boyleg poikien uimahousut musta, UUSI
Myydään8 €
Toimitus saatavilla – kysy hintaa myyjältä
Kunto: Uusi
Corp Boyleg Sluggo poikien sluggo, joka on suunniteltu sopivan tiukaksi ja mukavaksi surffaillessasi, uidessasi tai vain rannalla. Hyvä istuvuus, valmistettu loimi-neulotulla lycra-seoksella kestävyyden ja joustavuuden takaamiseksi, yksityiskohtaisesti sisäisellä kiristysnauhalla.
Warpknit 80/20 polyamide / extra life lycra 200g -Kangas
Pienet lahkeet
Kiristysnauha
Painettu logo
Väri: Black
Tuote on uusi, hinta per kpl
(Tuotteen normaalihinta 19.99€)
Huomaathan, että hinnoista on mahdollista neuvotella vain isommissa tukkuerissä. Konkurssipesällä ei ole myymälää.
Tuotteita varastossa jäljellä
Koko 8V 3kpl EAN9353970623207
Koko 10V 2kpl EAN9353970623214
Koko 12V 3kpl EAN9353970623221
koko 14V 2kpl EAN9353970623238
koko 16V 3kpl EAN9353970623245
TILAUKSEN VÄHIMMÄISARVO
Huom! Tilauksen vähimmäisarvo on 20€ ilman toimitusmaksua
Noudon minimisumma 100€ (Huom! toimitusmaksu on sama kuin lähetettynä, suosittelemme lähetystä). Noudot sovitaan Hyrylän alueelle.
TOIMITUSMAKSU
Huom! Jos tilaat useampia tuotteita, katsomme sopivan pakettikoon ja vain yhdet toimituskulut veloitetaan. Näin toimituskulun hinta per tuote tippuu ja myös edullisempia tuotteita kannattavaa tilata.
KATSO KAIKKI ILMOITUKSEMME TÄSTÄ
https://www.tori.fi/tori-kaupat/conwe-oy-konkurssipesa-myynti?
(lisää tuotteita lisätään viikottain)
NÄIN TILAAT: Tee tilaus lähettämällä meille viesti Torin kautta jossa mainitset toimitusosoitteen ja halutun noutopisteen. Emme voi luvata toimitusta tähän ja jos ei mahdollista niin toimitetaan toiseen lähimpään pisteeseen. Jos tuotteita useampi, voit laittaa niistä linkit samaan viestiin. Laitamme ennakkolaskun ja maksettuasi sen, lähtee tilaus automaattisesti matkaan. Voit tilata tuotteita myös yksittäin vaikka ilmoitettu määrä suurempi,
Myyjä on Conwe Oy konkurssipesä. Konkurssipesä ei ole arvonlisäverovelvollinen, hintaan ei sisälly vähennettävää arvonlisäveroa. Konkurssipesää ei voida pitää kuluttajansuojalaissa tarkoitettuna elinkeinonharjoittajana, eikä kyse ole ammattimaisesta elinkeinotoiminnasta. Tuotteisiin ei sovelleta kuluttajasuojalain mukaisia kuluttajakauppaa koskevia säännöksiä. Tuotteet myydään sellaisena kuin se on -ehdoin, eikä tuotteilla ole vaihto- tai palautusoikeutta. Tästä poikkeuksena vialliset tuotteet. Vialliset tuotteet voidaan palauttaa 14pv sisällä tuotteen vastaanottamisesta. Palautus tehdään omalla kustannuksella. Jos tuote on viallinen, lisäohjeet saat pyytämällä.
Yhteydenotot pyydämme ensisijaisesti tori viestein mutta tavoitat meidät myös puhelimitse. Kiireellisiä toimituksia ei ole mahdollista järjestää.
Lisäpalvelut
Takuu vikojen ja puutteiden varalta
Toimitettavissa
Neuvonta
Luottokortti
Conwe Oy konkurssipesä myynti
00280 Helsinki, Ruskeasuo, Uusimaa
Viimeksi muokattu: 24.6.2026 klo 19.46 ・ Ilmoituksen tunnus: 24895471
Lisää kaupalta Conwe Oy konkurssipesä myynti
25 €
Konkurssimyynti, Aqua Lung Set Hawkeye Snorkkelisetti, koko 44-48, 2kpl, UUSI
Ruskeasuo, Helsinki
10 €
Konkurssimyynti, Arena Saredos Jr poikien uimahousut musta koko 8-9 vuotta, UUSI
Ruskeasuo, Helsinki
22 €
Konkurssimyynti, Rip Curl Wave Shapers Good One Piece, naisten uimapuku, UUSI
Ruskeasuo, Helsinki