Kuvagalleria
Ihana punainen Abro nahkalaukku / olkalaukku
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Merkki: Muut
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Nahka
Abron laadukas punainen merkkilaukku. Aitoa nahkaa. Leveä irroitettava säädettävä hihna osin myös tekstiiliä. Ihana, juuri oikea punainen. Maksanut yli 200 euroa. Dutchbag suojapussi mukaan.
Mitat 29,5 x 20 cm. Suljetaan vetoketjulla ja sisällä puuvillavuori, vetoketjutasku ja yksi avotasku. Laukku on käyttämätön.
Saksalainen Abro on 1930-luvulla perustettu laukkumerkki, jonka tuotteilla on erinomainen hinta-laatusuhde. Abro valmistaa naisten käsilaukkuja, vöitä, kenkiä ja muita asusteita, joiden suunnittelussa yhdistyy trendikkyys, toimivuus ja laatu. Laukkujen korkalaatuinen nahka vain paranee käyttökertojen lisääntyessä. Abron nahkalaukkujen muotoilu edustaa yksinkertaisuudellaan ja käytännöllisyydellään, mutta sesonkien vaihtuvat värivaihtoehdot tuovat mallistoon aina jotain uutta.
Nahka, nahkaa, nahkainen, olkalaukku, laukku, käsilaukku, crossbody
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.5.2025 klo 13.38 ・ Ilmoituksen tunnus: 24946995