Omega x Swatch - MoonSwatch - Mission to Pluto - SO33M101 - Unisex - 2023
Myydään812 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Swatch x Omega, Moonswatch
Omega x Swatch
Tehtävä PLUTOlle
Viite: SO33M101
Kotelon materiaali: Biokeramiikka
Kellotaulun halkaisija: 42,00 mm
Kotelon paksuus: 13,25 mm
Häntien välinen etäisyys: 47,30 mm
Liike: kvartsi
Vedenpitävä: 3 bar
Hihna: VELCRO
-Kello, jota ei ole koskaan käytetty, kuin uusi,
Lähettää takuun, laatikon, käyttöopas ja käyttöohje.
- kaikki paketit lähetetään seurannalla ja vakuutettuina.
-Kello pakataan huolellisesti.
Tässä trendikkäässä mallissa vaaleanharmaassa värityksessä on kontrastina tummanharmaa VELCRO-hihna. Kronografi esittelee munankuoren väristä kellotaulua, jossa on kaksiväriset valkoiset ja mustat tunti- ja minuuttiviisarit, musta sekuntiviisari, toissijaisia kellotauluja ja Bordeaux-värinen kehys. Kellotaulujen viisarit klo 10 ja 2 ovat mustia, kun taas kellotaulun viisarit klo 6 ja takymetrinen asteikko ovat valkoisia. Kaikissa kokoelman kellotauluissa on OMEGA X Swatch -brändi, ikoninen Speedmaster-logo ja MoonSwatch-logo.
Kellossa on kaikille malleille yhteiset ominaispiirteet: biolasia, jossa on "S" kaiverrettu ja integroitu lasin keskelle, hienostunut ja tyylikäs pyöreä kuvio kellotaulun ulkorenkaassa ja upotetut apukellot, kulmarakenne ja korvakkeiden harmoninen muoto, ikoninen "piste yli 90" -yksityiskohta takymetriasteikolla ja tietysti Bioceramican ainutlaatuinen tunnelma.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.