Kuvagalleria
UOGA mineral serum foundation meikkivoide 682
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Uogan keskipeittävä meikkivoideseerumi
Sopii hyvin vaalealle lämpimälle ihosävylle.
Ks. lisätiedot https://www.ruohonjuuri.fi/products/uoga-uoga-mineral-serum-found-spf20-682-30-ml
Kuin uusi, vain avattu ja kerran "otettu" voidetta. Tuli ostettua vahingossa väärä sävy ja huomasin vasta kasvoille laittaessani.
Hyvä voide etenkin kesällä, aurinkosuojakerroin 20. Hankin itse kesäksi saman voiteen, mutta oikeassa sävyssä. :) Sopii hyvin omalle herkälle iholle.
Maksu mobilepaylla tai etukäteen tilille. Mieluiten vain nouto, koska tuote on jo avattu niin ei vuoda postittaessa. Omien menojen mukaan kerran tai pari viikossa voin tuoda myös Triplalle tai johonkin lähelle kilsan säteellä. Ostajan vastuulla voin myös postittaa, toki pakkaan mahd. hyvin. Ei toridiiliä.
Tuotetta ei saa testata oikean sävyn suhteen noutaessa, jotta se säilyy myyntikelpoisena. Käythän siis vaikka kaupassa testereillä varmistamassa ensin oikean sävyn, jos sävy ei ole ennestään tuttu ja se arveluttaa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 8.6.2025 klo 14.12 ・ Ilmoituksen tunnus: 25791010