Kuvagalleria
Näyttävä kristalli korusetti kuin timantit
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Päämateriaali tai -kivi: Helmet
Muu materiaali tai kivi: Hopea
Myydään uusi upea lasikristalleistä tehty näyttävä korusetti: korvakorut, kaulakoru ja rannekoru. Kimantelee upeasti kun aidot timantit. Tosi näyttävä ja kaunis juhlatilaisuuden tai vakkapa arkeen. Ainutlaatuinen design. Laadukkaat helmet ja koru metalliosat ovat hopeaa. Upea kokonaisuus. Myyn myös erikseen. Katso alhaalla hinnat.
Kaulakorun pituus säädettävissä 38-43 cm.
Rannekoru pituus säädettävissä 17-22 cm.
Korvakorut pituus n. 4 cm.
Voin tehdä tilaustyönä myös muita värivaihtoehtoja. Kysyy tarvittaessa lisää. Myynnissä myös erikseen. Katso muutkin minun ilmoitukset.
Hinnat erikseen:
Kaulakoru 18 eur
Rannekoru 12 eur
Korvakorut 10 eur
Koko setti 35 eur
Nouto Kivistö/Vantaa tai postikulut lisätään. Lähetys xxs-pakettina 4.80 euroa tai kirjeenä 2.50 euroa. Nopea lähetys ja nouto jopa samana päivänä. Nopeat ja selkeät kaupat ovat ensisijaiset. Maksu mobilepaylla, tilisiirto tai käteinen.
#lasihelmi #lasikristalli #helmet #helmirannekoru #kristalli korusetti #kristalli korvakorut #kristalli rannekoru #kristalli kaulakoru #choker #chokeri #kristalli korusetti #helmikorut #hand made #käsityö #käsin tehty #käsintehty #näyttävät korut #juhlakorut #roikkuvat korvakorut #korvakorut kristalilla #timantti helmet #kimantelevat korut
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.6.2025 klo 0.11 ・ Ilmoituksen tunnus: 26158650