ToriDiili
Kuvagalleria
(1/6)
NOA NOA -mekko, koko S
Myydään38 €
Kuvaus
Myynnissä kauniisti laskeutuva, NOA NOA -merkkinen sininen kerrosmekko alkuperäisillä hintalapuilla. Mekko on tyyliltään romanttinen ja herkkä, siinä on läpikuultavat, puffimaiset hihat, satiinireunukset sekä runsaasti kauniita yksityiskohtia kuten helman röyhelöt ja kevyt kerrostettu rakenne.
Alkuperäinen ovh: 99,95 €
Koko: S
Väri: Syvä sininen (sävy "Honor")
Materiaali: Ohutta, kevyttä kangasta (sisältää verkkomaisia ja satiinipintaisia elementtejä; tarkka koostumus ei lapuissa ilmoitettu)
Merkki: NOA NOA (Tanska)
Mekko on käyttämätön, siinä on edelleen kaikki alkuperäiset hintalaput ja ripustuskoru kiinni. Sisäpuolella on kevyesti vuorattu rakenne, joka lisää käyttömukavuutta.
🛍 Tämä on ainutlaatuinen mahdollisuus saada laadukas tanskalaismekko edullisesti – hintaan vain 38 euroa!
✨ Kun tunnet sen – tiedät löytäneesi.
♻️ Tämä tuote kuuluu Jackpot Second Hand -valikoimaan.
💼 Huom. ALV 0 % – tuotteemme eivät sisällä vähennettävää arvonlisäveroa! (marginaaliverotus ALV 79 a §:n mukainen verotus.)
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Kuin uusi
- Koko
- S
- Tyyppi
- Ilta- tai juhlapuku
- Väri
- Sininen
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 26940035 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 5.7.2025 klo 20.55 |