Kuvagalleria
Gucci GG Marmont Bi-Color Small Wallet
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Merkki: Gucci
Sukupuoli: Unisex
Materiaali: Nahka
Myydään vain muutaman kerran käytetty pieni Guccin kaksivärinen lompakko nahkaa + canvasta. Ei kulumia, uudenveroinen. Sopii myös minilaukuksi lisäämällä läppäkiinnikkeen alle esim. ohuen crossbodyketjun. Ostaja saa halutessaan kauppaan mukaan myös D-renkaat, joilla hihnan saa kiinnitettyä lompakon molemmille sivuille.
Sisällä vetoketjullinen kolikkopussi, korttipaikkoja sekä yksi iso setelitasku. Ks. tarkemmat mitat kuvista.
Hp. 339, ovh 375e.
Teen kaupat mieluiten kasvotusten, mutta myös postitus onnistuu erillisellä sopimuksella. Mukaan kauppaan mahdollista saada dustbag + Gucci säilytyslaatikko + kuittikopio. Ostettu Guccin verkkokaupasta 2022.
https://www.gucci.com/fi/en_gb/pr/women/wallets-and-small-accessories-for-women/compact-wallets-for-women/gg-marmont-bi-color-card-case-wallet-p-658610AAE5E1069
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.7.2025 klo 19.37 ・ Ilmoituksen tunnus: 27284352