Kuvagalleria
Stokke hoitopöytä
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Merkki: Stokke
Tilava Stokken hoitopöytä hoitoalustalla, sivulaatikoilla ja hoitopöytään kuuluvilla suurilla hyllyille asetettavilla laatikoilla. Laatikoiden taakse jää vielä säilytystilaa harvemmin käytettäville tarvikkeille. Tähän mahtuu kaikki vaipat, vaatteet, voiteet yms tavarat vaivattomasti. Hoitopöytä on korkeahko, hoitoalusta on 96 cm korkeudella. Kokonaismitat: korkeus 106,5 cm, leveys 90 cm (n 76 cm jos sivulaatikot ei käytössä), syvyys 76 cm.
Hoitopöytä on hyvässä käytetyssä kunnossa, hieman kulumaa yläosan maalipintaa niin laidoilla kuin hyllyjen päällä. Nämä näkyvät kuvissa. Hyllyjen maalipinnan kulumat jäävät piiloon joko laatikoiden alle, tai siten että kuluneen sivun asettaa seinää vasten. Hoitoalustan kanssa olemme käyttäneet suojaa. Suojat voi saada mukaan. Kangaspäällysteisissä suurissa laatikoissa on joitain pieniä tahroja, jotka eivät lähteneet pois. Ovat suht huomaamattomia, tai sitten näkymättömissä.
Nouto Pohjois-Haagasta Helsingistä. Maksu mobilepayllä. Huomaa myös myynnissä oleva tukeva pinnasänky! Molempien ostajalle sovitaan pakettihinta!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 19.7.2025 klo 12.30 ・ Ilmoituksen tunnus: 27493285