Kuvagalleria
3D tulostin Anycubic Cobra ja muuta, valmis setti!
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Tässä nopeimmalle kaikki mitä aloittamiseen tarvitset, kunhan tietokone löytyy!
Siistikuntoinen ja sanoisin että alle 300h tulostettu, helppo käyttää, oli itsellä ensimmäinen tulostin.
Tällä onnistunut jopa ABS tulostus yllättävän hyvin.
Tulostus "koppi", auttaa huomattavasti vaikeampien materiaalien tulostuksessa esim. juuri ABS ja vaimentaa hieman ääntä. Toki pitää myös pölyn poissa koneesta!
Juuri asennettu lisävarusteena saatava filamentin loppumis/rikkoutumis tunnistin, uusi suutin, putsattu koko laite.
2 tulostus alustaa, alkuperäisestä puuttuu pinnoite hyvin pieneltä alueelta(yksi kuva tästä), toimii kyllä normaalisti mutta tuloste tarttuu siihen kuin tauti.
Mukaan työkalut huoltoon ja siivoukseen, raappa alustan putsaamiseen, harja ja piikki suuttimen putsaamiseen. Alkuperäinen muistikortti myös mukaan.
Laitetaan vielä avaamaton 1kg rulla silkki kultaista ja pieni rulla "puun väristä" PLA filamenttia niin pääsee enemmän kuin alkuun!
Tulostinta käytetty viimeksi torstaina, myyn suuremman tieltä pois ja tämä pitäisi saada pois ennen sitä. Mitä nopeammin haet, sen halvemmalla saat. Viikonloppuna haettuna 250
Mittoja:
Koppi, korkeus 76cm, syvyys 65cm ja leveys 55cm
Tulostin, korkeus 64cm(sis.filamentti telineen) leveys 48cm, syvyys 44cm.
Vain nouto!
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 25.7.2025 klo 19.11 ・ Ilmoituksen tunnus: 27705370