Kuvagalleria
Revlon blow dryer
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Revlon one-step volumizer
Käytetty pari kertaa
Myyn koska ei tule itsellä käyttöä
Ovh. 60€
Kuvaus:
MUOTOILE JA KUIVAA YHDESSÄ VAIHEESSA: Muotoile, kuivaa ja tuuheuta hiuksiasi yhdellä vaiheella. Maksimaalinen kuivausteho, 30 % vähemmän pörröisyyttä ja auttaa vähentämään hiusvaurioita.
IONI + KERAMIIKKATEKNOLOGIA: Ainutlaatuinen, irrotettava soikea harjasmuotoilu hiusten silottamiseen, ja pyöreät reunat luovat volyymia.
AINUTLAATUINEN SOIKEA MUOTOILU: Suunniteltu nailontapeilla ja tuftatuilla harjaksilla selvittämistä, parannettua volyymia ja hallintaa varten.
MUOTOILUJOUSTAVA: 3 lämpö-/nopeusasetusta ja viileä vaihtoehto muotoilun joustavuutta varten.
TURVAPISTOKE: Volumizer 1.0 Original täyttää Yhdysvaltojen turvallisuusvaatimukset. Laite on suunniteltu vain 120 voltin yhdysvaltalaisille pistorasioille. ÄLÄ käytä jännitemuunninta tai sovitinta, koska se vahingoittaa sitä.
HOITA VOLUMIERIA: Puhdista ilmanottoaukko säännöllisesti, poista hiukset harjasta jokaisen käyttökerran jälkeen äläkä kiedo johtoa laitteen ympärille. Jotta harjakset pysyisivät parhaassa mahdollisessa kunnossa, anna laitteen jäähtyä ennen säilytystä.
#blowdry #revlonmakeup #blowdryerbrush #aesthetic #vintage #y2k #stockholmstyle #coquette
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 5.8.2025 klo 16.51 ・ Ilmoituksen tunnus: 28271656