Kuvagalleria
(1/8)
Lipasto, valkoinen
Myydään116 €
Kuvaus
Tavara Rahaksi verkkokaupassa KOTIINKULJETUKSEN KAMPANJA PÄÄKAUPUNKISEUDULLA, KUN OSTOT YLITTÄÄ 150 euroa. Tarjoamme lompakolle sopivan valikoiman 2nd hand kodin tavaroita - hyvä tavara uuteen kotiin!
TAVARAN TIEDOT:
Tavarakoodi 1447-83838,
Valkoinen lipasto, jossa on kuusi vetolaatikkoa. Vetimet ovat tummat ja pyöreät, tuoden kontrastia vaaleaan pintaan. Lipasto seisoo neljällä suoralla jalalla, jotka antavat sille kevyen ilmeen.
Tyyli on pohjoismainen minimalismi, joka korostaa yksinkertaisuutta ja toimivuutta. Tämä tyyli on saanut alkunsa 1900-luvun puolivälissä ja on edelleen suosittu sen ajattoman muotoilun ansiosta.
Lipastossa on näkyvissä kulumisen merkkejä, kuten pieniä naarmuja ja värjäytymiä. Yleisilme on kuitenkin siisti ja käyttökelpoinen.
Kunto: Hyvä, Normaalia käytön kulumaa, Pintalikaa
Kuntohuomiot: Värjäytymää
Leveys: 100
Syvyys: 40
Korkeus: 85
MEISTÄ: Tavararahaksi myy kuluttajien puolesta heidän myyntikelpoisia tavaroitaan. Kauttamme voit ostaa hyviä kodin tavaroita, kuluttamatta luonnonvaroja lisää. Kierrätys on kotimainen tuote!
1447-83838 käytä tätä tavaranumeroa kysyessäsi asiakaspalvelustamme tavarasta. Palvelemme arkisin 11-16.30. (We have customer service also in English): asiakaspalvelu@tavararahaksi.fi. Maksullinen asiakaspalvelunumeromme: 0600 94 422 *(maksullinen numero; 1€/puhelu + 1,84€/alkava min)
Hakusanat: lipasto, huonekalut, säilytys, vetolaatikot, pohjoismainen minimalismi sisustus idea helsinki, espoo, vantaa, kotiin, kauniainen opiskelija muutto lahja joulu joululahja idea
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Hyvä
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 28327152 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 6.8.2025 klo 17.15 |