Kuvagalleria
Softshell takki
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 122
Sukupuoli: Tytöt
Väri: Musta
Myydään itse tehty hyväkuntoinen softshell takki. Tehty omalle sirolle lapselle, kun kaupan takit tuppasivat olemaan lyhyitä ja leveitä. Koko arviolta 122-128 cm. Takin leveys saumasta saumaan lattialle levitettynä n. 36 cm, helman pituus n. 47 cm, hihan pituus n. 44 cm. Hihoissa ja helmassa hieman joustavat resorit. Väri musta vaaleanpunaisilla kukkakuvioilla. Kauluksessa vetoketjun päälle tuleva tarraläppä. Hupussa vaaleanpunainen pehmeä kangasvuori.
Nouto Saaristokaupungista, tai kulkeutuu pientä korvausta vastaan erikseen sovittaessa Kuopion kaupunkialueelle. Lähetettäessä postikulut ostajalle. Maksu käteisellä, tilille, tai MobilePayllä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 17.8.2025 klo 14.07 ・ Ilmoituksen tunnus: 28886631