Kuvagalleria
Paita, leggingsit & bokserit 110/116
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 110
Merkki: Polarn O. Pyret
Sukupuoli: Pojat
Väri: Sininen
Myydään kolme vaatetta settinä koossa 110/116 cm. Paidan ja leggingsien materiaalina puuvillatrikoo. Bokserit puuvillan ja elastaanin sekoitetta.
Vaatteet uutena ostettuja ja yhdellä olleita. Ehjiä ja tahrattomia. Housuissa ja alushousuissa on jo vähän nyppyjä. Nimikoituja. Pesty hajusteettomalla pesuaineella.
Lupilun siistikuntoinen sinivalkoinen raitapaita on pitkähihainen.
H&M:n tummansiniset trikoohousut ovat paitaa ohuemmat ja yksiväriset. Käyvät hyvin myös yö- ja olohousuiksi.
Polarn O. Pyretin bokserimalliset poikien alushousut ovat mukavan joustavat ja niissä on hauska kettu- ja tähtikuosi. Vyötäröllä kuminauha, jossa "PO.P"-teksti.
Setin hinta 4 euroa.
Huomaathan myös muut ilmoitukseni. Yhdistelen mielelläni paketteja.
ToriDiili/
Nouto Espoon Gumböle, jolloin maksu MobilePay tai käteinen tasaraha.
Hakusanat: raidallinen raidat kuviollinen painokuosi painettu kuvio kuva printti pusero keltainen sininen minttu mintunvihreä turkoosi valkoinen sini-valko raitakuosi raitavaate pitkälahkeinen lahkeellinen eläinkuosi eläin kuvio kettu kettukuosi yö nukkua oloasu olopaita kotoiluun yöhousut puuvillapaita puuvillatrikoot vaatesetti
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.8.2025 klo 22.14 ・ Ilmoituksen tunnus: 29083969