
Kuvagalleria
(1/3)
FDB Möbler D102 Søs sohvapöytä ovh 429,-
Myydään300 €
Kunto: Kuin uusi
Syvyys: 55 cm
Korkeus: 37 cm
Leveys: 55 cm
FDB Møblerin D102 Søs -sohvapöytä on tyylikäs ja yksinkertainen pyöreä sohvapöytä, joka sopii moneen erikokoiseen tilaan. Tammisen sohvapöydän on suunnitellut tanskalainen muotoilija Stine Lundgaard Weigelt, joka tunnetaan pelkistetystä muotokielestä, josta kaikki ylimääräinen on karsittu pois. Søs-sohvapöydässä yhdistyvät selkeä skandinaavinen muotoilu ja tarkkaan mietityt yksityiskohdat.
Siisti myymälämalli on lakattua massiivi tammea.
Tuotteet ovat nähtävillä ja noudettavissa ilmoituksen jättäneessä myymälässä. Voit myös tilata tuotteet Postin kotiinkuljetuksella kätevästi ja edullisesti koko Manner-Suomeen: pientuotteet ja valaisimet 29 €, tuolit ja pöydät 70 €, sohvat ja sängyt 120 €.
Vepsäläisen Nousukausirahoituksen avulla voit hankkia design-klassikoita sinulle sopivissa kuukausierissä korottmasti. Voit jakaa ostoksen summan sinulle sopiviin kuukausieriin aina 36 kk asti. Käyttämällä maksutapana Nousukausirahoitusta et maksa lainkaan korkoja. Nousukausirahoituksen voit hakea vaikka kotisohvalta www.vepsalainen.com kautta ja näin unelmasi on entistä lähempänä.
Lisäpalvelut

Vepsäläinen, Vaasa
Moreenikuja 1 65300 Vaasa, Asevelikylä, Pohjanmaa
Viimeksi muokattu: 17.9.2025 klo 16.48 ・ Ilmoituksen tunnus: 29437147
Lisää kaupalta Vepsäläinen, Vaasa





