Kuvagalleria
Galaxy Tab Active2 + RAM Mount – valmis moottoripyörän navigointipaketti
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 12,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään Samsung Galaxy Tab Active2 yhdessä RAM Mount -kiinnityspaketin kanssa.
(SIM-kortillinen malli, eli saat vaikka 4g yhteyden sille wifin lisäksi.)
Tablettia on käytetty moottoripyörän navigaattorina Drive Mode Dashboard 2 (DMD2) -sovelluksella, joka on erityisesti moottoripyöräilijöille kehitetty.
DMD2-sovellus lyhyesti:
DMD2 on suunniteltu nimenomaan moottoripyöräilijöille. Se toimii sekä kartta- ja reittinavigaattorina että ajotietokoneena, näyttäen esim. nopeuden, matkamittarin, ajon keston ja paljon muuta. Sovellus tukee offline-karttoja ja on suosittu erityisesti seikkailu- ja enduroharrastajien keskuudessa, koska se on luotettava ja helppokäyttöinen maastossa.
Itsellä TET reitit ollut ladattuna ja mentiin niitä polkuja.
Pakettiin sisältyy kuvissa näkyvät osat
• Samsung Galaxy Tab Active2 (SM-T395)
• RAM Mount -latausteline (malli RAM-HOL-SAM60P-1S, GDS-tekniikalla)
• Kiinnitystarvikkeet:
• RAM-pallokiinnikkeet
• 2 kpl varsiadaptereita (lyhyt ja pitkä)
• Putkikiinnike
• Litteä peruslevy
Kunto: käytetty aikavälillä 2021-2024 mutta täysin toimiva paketti. Jo telineet itsessään alkuperäistä RAM laatua. Tabletti toimii hyvin ja myös akku kunnossa. Käytetty ainoastaan kesäisin DMD2 navigaattorina.
Eli jos kaipaat hyvää ratkaisua Teneren tms. naviksi, niin tässä olis valmis paketti muttereita myöten. (Nollaan kyllä tabletin ennen toimitusta, joten saat asentaa itse omat sovellukset)
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.8.2025 klo 11.29 ・ Ilmoituksen tunnus: 29604696