Kuvagalleria
Upeat hopeiset luonnonhelmi korvakorut
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 3 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Päämateriaali tai -kivi: Hopea
Muu materiaali tai kivi: Helmet
Myydään uudet upeat hopeiset luonnon makeavede helmikorvakorut perhonen. Materiaali kullattu sterlinghopeaa S925. Tappikiinnitys, hopeiset ja silikooniset tulpat (2 paria) tulevat mukaan. Näyttävät korvakorut arkeen sekä juhlaan. Lahja/säilytysrasia ja puhdistusliina tulevat mukaan. Katso myös muita minulla myynnissä olevia tuotteita.
Nouto Kivistö/Vantaa tai postikulut lisätään. Lähetys toridiili, xxs-pakettina 4.80 euroa tai kirjeenä 2.50 euroa. Nopea lähetys ja nouto jopa samana päivänä. Nopeat ja selkeät kaupat ovat ensisijaiset. Maksu toridiili,mobilepay, tilisiirto tai käteinen.
#hopeaa #hopeiset korvakorut #nappikorvakorut #tappikorvakorut #tappikiinnitys #perhoskorvakorut #korvikset #perhonen korvakorut #korvakorut arkeen #korvakorut #näyttävät korvakorut #vintage hopeiset korvakorut #tyylikkäät korvakorut #luonnin helmikorvakorut #makeaveden helmikorvakorut #helmi perhos korvakorut #helmikorvakorut #kivikorut #kivikorvakorut #perhosaiheiset korvakorut
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 31.8.2025 klo 21.50 ・ Ilmoituksen tunnus: 29653434