Kuvagalleria
(1/5)
Other brand - Sormus Hopea, Kultasilattu - 6.00ct. tw. Koralli - Kultaseppätyö
Myydään242 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tämä elegantti naisten sormus on valmistettu 835-hopeasta ja leimattu vastaavasti. Siinä on Otto Hahn Bielefeldin mestarileima 1920/25-luvulta.
Sormuksen päässä on lohenpunainen, hienoimman värinen ja kauniisti säilynyt sardinialainen koralliriipus. Koralliriipusta ympäröi hieman ontto malja, joka yhdistyy porrastettuun helmijuokseen sormuksen hartioilla.
Elegantti art deco -muotoilu maineikkaan Otto Hahnin työpajan suunnittelema, erittäin hyvässä ja hyvin hoidetussa kunnossa. Oletettavasti käyttämätön kartanosta.
Toimitus tapahtuu uudessa koruarkussa / korupussissa.
Kuvassa näkyvät koru-etiketit, telineet, näytöt tai muut valokuvalliset apuvälineet ovat valokuvaajan omaisuutta eivätkä kuulu tarjoukseen.
Lähetys vakuutettuna arvopaperina tai DHL-pakettina.
HUOMAUTUS: Kunkin maan tullit ja tuontimaksut sekä mahdolliset saarten toimitusmaksut kuuluvat ostajan vastuulle.
Haluamme korostaa, että EU-lainsäädännön uudistuksen jälkeen ostajan on maksettava palautuskustannukset, riippumatta palautuksen syystä tai arvorajasta.
Minulla ei ole vaikutusta toimitusyritysten käsittelyaikoihin kussakin EU-maassa.
Jos sinulla on kysyttävää toimitusajasta, ota yhteyttä maasi postiin ja ole tarvittaessa kärsivällinen.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 29726608 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 2.9.2025 klo 15.38 |