Kuvagalleria
TP‑Link Omada OC200 – käyttämätön, muoveissa
Myydään
Ilmainen toimitus + ToriDiili-palvelumaksu 4,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Tyyppi: Muut verkkokomponentit
Myydään yritys- tai kotiverkkojen hallintaan tarkoitettu TP‑Link Omada OC200 ‑ohjain. Laite on täysin käyttämätön, alkuperäisessä muovipakkauksessa ja sisältää valmistajan elinikäisen takuun.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Keskitetty hallinta jopa 100 laitteelle – OC200 kykenee hallitsemaan enintään 100 Omada‑tukiasemaa, JetStream‑kytkintä ja SafeStream‑reititintä.
Cloud‑ ja paikallinen hallinta – voit seurata ja hallita verkon tilaa pilven kautta mistä päin tahansa tai paikallisesti äärimmäisen turvallisesti.
Helppokäyttöinen Omada‑sovellus – mahdollistaa nopean käyttöönoton ja etähallinnan.
PoE‑virransyöttö (802.3af/at) – laite saa virtansa verkkokaapelin kautta, joten erillistä virtalähdettä ei tarvita.
Kestävä metallirunko ja USB‑portti varmuuskopiointiin.
Ominaisuuksista lisää: kaksi 10/100 Mbit/s Ethernet‑porttia, yksi USB 2.0 ‑portti ja micro‑USB‑virransyöttö.
Kunto: Uusi ja sinetöity – laitetta ei ole avattu tai käytetty. Mukana tulee täydellinen pakkaus.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 4.9.2025 klo 9.31 ・ Ilmoituksen tunnus: 29799091