Kuvagalleria
Ihana Kaunis Molo Polaris Fur talvihaalari 86
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 86
Merkki: Molo
Sukupuoli: Unisex
Ihana Kaunis Molo Polaris Fur talvihaalari 86
Uudenveroisessa kunnossa, ehjä ja siisti.
Käytetty kakkospukuna ja käyttökertoja on alle 15 krt.
Ei ole pesty (kun ei ollut tarvettakaan), vain pyyhitty kostealla liinalla, joten kaikki ominaisuudet tallella.
(Ovh 209e)
Kuvaus netistä:
Molo Polaris Fur Recycled Snowy Leopards talvihaalari on veden- ja tuulenpitävä. Vedenpitävyys on 15 000mm ja hengittävyys 15000/m/24 tuntia. Saumat on teipattu. Toppausmateriaali on lämpöominaisuuksiltaan erinomainen 3M" Thinsulate"", jonka ansiosta haalari on lämmin ja notkea. Haalarissa on hyvät heijastimet, lahkeissa lumilukot ja silikoniset jalkalenkit. Huppu on irrotettava ja vetoketjun pää on suojattu. Haalarin sisäpuolella on selän, pepun ja polvien kohdalla lisälämmikkeenä fleece. Hihoissa ja lahkeissa on pukeutumisen helpottamiseksi liukaspintainen vuori. Vetoketju on pilossa nappilistan takana.
Mallistossa yhdistyvät hyvät leikkaukset, istuvuus ja ulkonäkö. Teknisten ulkoiluvaatteiden valmistuksessa käytetään kierrätysmateriaaleja, eli Molo on ekologinen valinta. Tuotteiden vedenpito-ominaisuudet saadaan aikaan myrkyttömästi BIONIC finish ECOR käsittelyllä. Tuotteet eivät sisällä fluorinea. Molo on vastuullinen lastenvaatteiden valmistaja ja toimii yhteistyössä sertifioitujen yhteistyökumppaneiden kanssa.
Molo Polaris Fur Snowy leopards
Vaaleansininen pipo löytyy toisesta ilmoituksesta (10e)
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 4.9.2025 klo 14.18 ・ Ilmoituksen tunnus: 29811422