Kuvagalleria
Nanten PU -setti • 2 x PU Flex UV B-osa 2,5 kg + PU TiX A-osaa
Myydään
Toimitus alkaen 6,90 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Tämän ilmoituksen alla kaksi erillistä ilmoitusta ja lopuksi näiden kaikkien könttäsumma:
1.
Myydään kaksi osittain käytettyä Nanten PU Flex UV B-osa -kanisteria (2,5 kg / kpl), joista yhteensä arvioitu jäljellä oleva määrä n. 3–3,5 kg. Molemmissa kanistereissa parasta ennen -päiväys on 21.07.2025, joten käyttöaika ei ole vielä ohitettu tämän ollessa parasta ennen, ei viimeinen käyttöpäivä.
Tuote on säilytetty sisätiloissa, suljettuna ja kuivassa. Sopii pinnoituksiin ja ammattikäyttöön esimerkiksi teollisuudessa, varastoissa tai korjausrakentamisessa. Tämä on B-komponentti, eli vaatii A-osan parikseen (esim. PU Tix A-osa tai vastaava yhteensopiva).
• Uutena hinta näillä on 50 € / kg, nämä myyn yhteensä 60 € / molemmat kanisterit (3–3,5 kg)
• Tai vain toinen joko 35€ tai 40€
⸻
2.
Nanten PU TiX A-osa – noin 0,9 L
Myydään yksi Nanten PU TiX A-osa (komponentti A), arvioitu sisältö n. 0,9 litraa. Pullo siisti ja ehjä, parasta ennen -päiväys voimassa (2025).
Säilytetty sisätiloissa, kuivassa ja viileässä.
Tämä on A-komponentti, jota käytetään yhdessä esim. PU Flex UV B-osan kanssa Nantenin polyuretaanipinnoitejärjestelmissä (esim. parvekkeet, teollisuustilat, lattiat). Sopii erityisesti kohteisiin, joissa vaaditaan mekaanista kestävyyttä ja UV-suojausta.
• Litran pullo arvoltaan uutena noin 35 €, tämän myyn 10€ B osan kanssa yhdessä ostettaessa tai 15€ ilman B osia.
⸻
💰 Hinta: 70€ kaikki kolme tai 15€/35€/40 €
📍 Nouto: Oulu, Hönttämäki
📦 Postitus: Toridiili onnistuu
💳 Maksutavat: Käteinen / MobilePay / Toridiili
⸻
🔍 Hakusanat:
Nanten PU TiX A-osa polyuretaani pinnoite hartsi A-komponentti parveke lattia korjaus pinnoitus polyuretaanihartsi kovete kovetekomponentti 2K pinnoiteaine rakennustarvike Fescon B-osan pari kemikaalit ammattikäyttö remontti
pinnoite hartsi polyuretaani 2-komponentti lattiamassa Nanten Fescon PU Flex UV pinnoitusmassa B-komponentti teollisuuspinnoite varastopinnoite pinnoitemassa kovete lattia-aine B-osa rakennustarvike remontti polyuretaanipinnoite polyuretaanihartsi
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.9.2025 klo 13.34 ・ Ilmoituksen tunnus: 30186697