Kuvagalleria
Lise-Lotte pitsineulesukat, eri värejä
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Neulesukat on käsin neulottu ja värit ovat harmaa, luonnonvalkoinen, tummanvioletti (kaunokki) ja fuksia.
Sukkien varsi on Lise-Lotte pitsineuletta, muuten sukat on suoraa neuletta.
Koko n.38 (39)
- varren korkeus 23 cm
- pohjan pituus 24,5 cm
Harmaat (kivi) ja fuksia (vappu) sukat on neulottu Novita 7 veljestä -langasta (75 % villa, 25 % polyamidi).
Luonnonvalkoiset ja tummanvioletti (kaunokki) sukat on Novita 7 veljestä -langasta (80 % villa, 20 % polyamidi).
*sukkaparin hinta 22 €
* nouto
* postitus, (postimaksu 5,50 €/pari tai 8,90 € useampi pari), maksu MobilePay.
* ToriDiili
Huom. Katso myös muut myynnissä olevat sukkani.
Jos löydät useammat sukat, ToriDiilin peruspakettiin (2,99 €) sopii useammat sukat, ToriDiilin toimitusmaksu määräytyy sukkien hinnan mukaan.
villasukat, villasukkia, neulesukat, neulesukkia, kuviosukat, pöllösukat, sukat, pitsisukat, pitsineulesukat, pitsikuviosukat
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.9.2025 klo 8.43 ・ Ilmoituksen tunnus: 30214032