Kuvagalleria
(1/5)
Sormus Hopea Akvamariini
Myydään162 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tämä sormus on rajoitetun erän 'Agua' -mallistosta, suunniteltu ja valmistettu Alexandra Steinforthin (Ale jewels) toimesta, joka on koru- ja taidealan lisensioitu. Kyseessä on täysin käsityönä valmistettu ja ainutlaatuinen kappale, joka yhdistää käsin teksturoidun hopean ja kauniin raaka- ja viisteistetyn akvamariinin. Se on nykyaikainen muotoilu, joka sopii mihin tahansa tilaisuuteen ja on suosittu taidekorujen ja jalokivien ystävien keskuudessa. Sormuksen avoin, säädettävä malli on peruskoon 17/18.
Lähetämme sertifikaatin ja vakuutuksen, joissa on seurantanumero, lahjapakkauksella ja taiteilijan tiedot, jotta se saavuttaa vastaanottajansa varmasti.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 30394147 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 16.9.2025 klo 15.23 |