Kuvagalleria
Rintapumppusetti
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 1,50 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kohtalainen
Pumppaukseen setti:
- Lansinoh alipainepumppu/maidonkerääjä. Käytetty; uutena ostettu. Jonkin verran samentumaa pullossa.
- Philips Avent manuaalipumppu; tullut minulle second handina mutta lähes käyttämättömänä. Itse käytin ehkä kahdesti, kun ei oikein toiminut itselleni.
- Philips Avent sähköpumppu. Tämän olen ostanut kaverilta ja ollut käytössä satunnaisesti toisen pumpun rinnalla. Ikää pumpulla useampia vuosia siis on jo, joten silikonit eivät välttämättä enää priimaa. Toimi kyllä, kun viimeksi olen testannut. Varmaan satunnaisempaan pumppailuun tai maidon nostatukseen sopisi.
Tuttipulloja käytetty, joten niihin ei ole silikonisia tuttiosia antaa mukaan. Pulloista puuttuvat kannet ja toisesta kovamuovinen yläosa (johon tutti tulee kiinni). Avent tuttipullojen lisäksi näihin sopivat muistaakseni Ainu Mam Easy Start Anti-colic pullot.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.9.2025 klo 15.39 ・ Ilmoituksen tunnus: 30626024