Kuvagalleria
PoPin windfleece-takki koossa 116
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 2,20 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 116
Merkki: Polarn O. Pyret
Sukupuoli: Unisex
Väri: Musta
Myydään erittäin hyväkuntoinen, musta PoPin windfleece-takki koossa 116. Ei minkäänlaista kulumaa, nyppyä tms. hihansuissa tai resorissa. Myös heijastin kuin uusi. Ei hajusteita tai lemmikkejä.
Lisätietoja:
Windfleece on valmistettu kierrätetystä polyesteristä ja se hengittää hyvin, jotta lapsi pysyy lämpimänä ja kuivana. Vetoketjun sisäpuolella on tuulisuoja, joka antaa lisäsuojaa kylmyyttä vastaan. Vetoketjussa on myös suoja, jotta se ei hankaa leukaa ja poskia. Ainutlaatuisen nepparilistan avulla takki on kiinnitettävissä klassiseen kuoritakkiimme. Windfleece toimii 2-in-1-vaatteena: sitä voi käyttää välikerroksena 2 kuorivaatteen alla tai kerroksena 3 eli takkina leudommalla säällä.
Kerros 2 – lämmittävä ja eristävä välikerros ulkovaatteiden alla.
Kerros 3 – lämpimänä pitävä ulkovaatekerros
Ominaisuudet
• Tuulenpitävä
• Hyvä hengittävyys > 3 000 g/m2/24 h
• Vedenpitävä materiaali. Materiaalin vesipilariarvo on > 3 000 mm
• Ainutlaatuisen nepparilistan avulla takki on kiinnitettävissä klassisiin kuoritakkeihimme
• Tuulisuoja
• YKK-vetoketju
• Vetoketjussa leukasuoja
• 3M-heijastimet edessä ja takana
• Hihansuissa ribbiresori ja aukot peukaloille
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.9.2025 klo 21.55 ・ Ilmoituksen tunnus: 30651299