Kuvagalleria
Kaunis AINO takki
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkistaa tavara. Jos tavarassa on jotain vialla, saat rahasi takaisin
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: L
Tyyppi: Pitkä takki
Väri: Sininen
Upea suomalainen AINO takki, A-linjainen. Kunto uutta vastaava, pidetty vähän kuin juhlatakkina, mutta sopii hyvin arkena pidettäväksi, vähän luksusta siis arkeen👌🏼
Maksanut yli 400€
Mittoja:
Kainalo-kainalo n. 56cm
Olka-helma n. 97cm
Kokomerkintä S on kuitenkin todella väljä mitoitus kuten kainalomitasta voi nähdä. Hyvin sopii L-kokoa käyttävälle.
Kaunis, kiiltelevä kangas.
Takissa on vuori, kaksisuuntainen vetoketju ja kiristys hupussa sekä helmassa. Kiristystä käyttämällä saa takin ilmettä muutettua helmasta pussimauseksi ja huppu muuttuu kuin kauniiksi kaulukseksi.
********************
Tarvittaessa pyydä
lisätietoja viestillä.
Katso myös mun muut kohteet. Paljon vaatteita ym. Voit ostaa useita tuotteita ”paketissa” (torin ominaisuus) ja säästää toimituskuluissa.
Jos et halua käyttää toridiiliä niin tav. postitus ja tietty nouto myös mahdollinen.
Ps. Jos ilmoitus on näkyvillä, niin tavara on edelleen myynnissä.
**************************
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 12.7.2026 klo 9.09 ・ Ilmoituksen tunnus: 31308846

