Kuvagalleria
122 Reima Parvin - villahaalari
Myydään
Toimitus alkaen 1,49 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,10 €. Toimituskulut normaalisti 2,99 €.
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: 122
Merkki: Reima
Sukupuoli: Unisex
Väri: Harmaa
Myydään Reiman Parvin - villahaalari koossa 122. väri melange grey / harmaa. materiaali 80% villa - merino, 20% polyesteri. uutena hankittu ja alle 5 kertaa käytössä ollut. kunto siis kuin uusi. ehjä, tahraton, nypytön. katso kaikki lisäkuvat! ei ole pesty vielä kertaakaan. merinovillahaalari.
Tässä lisätietoja:
Pehmeä villahaalari sopii hyvin sisäkäyttöön sekä välikerrokseksi. Ohut, lämmin ja käytännöllinen merinovillamateriaali on oiva lämmönsäätelyssä ja harjattu sisäpinta tuntuu miellyttävältä ihoa vasten.
Tyylikäs ja ihanan pehmeä lasten Reima -villahaalari sopii loistavasti lämmittämään ulkoilupuvun alle. Hengittävän haalarin kääntöpuoli on harjattu, joten se tuntuu superpehmeältä ihoa vasten. Suositussa haalarissa on mukavat joustoresorit hihan- ja lahkeensuissa. Haalarin täyspitkä vetoketju, joka helpottaa pukemista ja leukapehmuste suojaa kaulaa ja leukaa vetoketjun hankaamiselta. Lisämukavuuden takaavat ohuet tasatut saumat, jotka eivät hankaa.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 7.10.2025 klo 19.33 ・ Ilmoituksen tunnus: 31383701