Kuvagalleria
Reima Trondheim talvihaalari 92
Myydään
70 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: 92
Merkki: Reima
Sukupuoli: Unisex
Väri: Violetti
Reiman todella hyväkuntoinen toppahaalari tumman violetin/viininpunaisen värissä (deep purple). Koko 92, Reiman reilua mitoitusta.
Puvun kangas ja karva erinomaisessa kunnossa, sanoisin kunnoltaan kuin uusia. Haalarista puuttuu kuitenkin jalkalenksut ja hupun kiinnitysneppareista yksi on rikki/puutteellinen, mutta ei ole mielestäni vaikuttanut hupun käyttöön tai paikallaan pysymiseen, joten ei ole tullut korjattua (viimeinen kuva).
Reimatec ominaisuudet: Haalari on vedenpitävä ja kulutusta kestävä, ja sen kaikki saumat on teipattu. Se on suunniteltu kylmiin ja kosteisiin olosuhteisiin.
Materiaali: Haalarissa on lämmin Fellex®-toppaus, joka on valmistettu kierrätetystä materiaalista. Vuori on sileää polyesteriä, jossa on myös käytetty kierrätyskuituja.
Nouto tai lähetys +6e
Toppapuku, talvipuku
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 13.10.2025 klo 17.35 ・ Ilmoituksen tunnus: 31660116