Kuvagalleria
Mabro ruutubleiseri kashmiria ja silkkiä, koko M, made in Italy
Myydään
Toimitus alkaen 2,95 € + ToriDiili-palvelumaksu 5,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Koko: M
Väri: Musta
Tyylikäs ruutukuviollinen bleiseri italialaisvalmistaja Mabrolta. Päällikankaan materiaali on 85 % kashmirvillaa ja 15 % silkkiä. Takissa on hienovarainen tummanruskea ruutukuvio mustalla taustalla. Kevyt olkarakenne, kolminappinen kiinnitys ja takan helmassa yksi halkio keskellä. Erinomaisessa kunnossa: ei mitään reikiä, repeämiä tai vintagetuoksuja.
Takki on tehty mittatilauksena, ja vastaa väljää italialaista kokoa 48. Mittoja: kainalo-kainalo 56 cm, olkasaumojen väli 44 cm, selän pituus kauluksen alaosasta helmaan 75 cm, hihan pituus olkasaumasta ranteeseen 59 cm. Kuvissa näkyy, miten takki istuu minulle. Olen 177 cm 74 kg, takki on minulle keskivartalosta vähän turhan väljä.
Sovitus/nouto onnistuu Helsingin Pakilassa. Myös toridiili ok.
Hakusanoja: cashmere pikkutakki made in italy canali corneliani lardini tagliatore
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 26.2.2026 klo 17.32 ・ Ilmoituksen tunnus: 31989760


