
Kuvagalleria
Camouflaged Smock Combat Nato Coat
Myydään
60 €
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Koko: L
Tyyppi: Takki
Camo-kuosinen vintage army-takki. NATO-mallia (smock, combat, windproof).
Todella käytännöllinen takki, jossa paljon taskuja. Vyötäröllä kiristysnauha. Jykevä vetoketju ja olkapäällä Iso-Britannian lippu. Hihansuita voi säätää tarranauhalla, helmassa kiristysnyöri. Iso, käytännöllinen huppu. Hupussa reunassa metallinyöri jolla saa muotoiltua ja pidettyä hupun siinä asennossa kuin haluaa - tosi käytännöllinen kovassa tuulessa. Tuulenpitävä.
Kunto: erinomainen!
Ei ole kokomerkintä (katso mitat):
Kainalo-kainalo: 65 cm
Hihan pituus kainalosta: 73 cm
Takin pituus niskasta: 88 cm
https://origopro.com/tuote/smock-brittitakki-m05-metsakuvio/?attribute_pa_mens-letter-size=large-52-regular
Tsekkaa myös muut myynnissä olevat tuotteeni. Jos ostat kolme tuotettani, maksat vain kaksi. Saat siis halvimman ilmaiseksi.
Nouto ja tai sovitus onnistuu Etu-Töölössä ja lähetys onnistuu ostajan piikkiin tämän haluamalla toimitustavalla. Lähetän paketin kun maksu (sisältäen lähetyskulut) näkyy tilillä.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 21.10.2025 klo 12.15 ・ Ilmoituksen tunnus: 32040778