
Kuvagalleria
Harvinainen tilaisuus: Testattu ja myyntivalmis käsidesi poistohintaan
Myydään
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Myydään isoissa erissä Sterizar 50 ml käsidesiä (valmiit etiketit, sertifikaatit ja vaaditut dokumentit)
Ostajan vinkkaajalle tai välittäjälle 10% komissio myyntihinnasta. Jos tunnet jälleenmyyjän tai innokkaan yrittäjän, jolle tämä voisi sopia, ota yhteyttä.
Tuote on alkuperäinen, myyntivalmis, ja soveltuu erinomaisesti jälleenmyyntiin, promopaketteihin sekä yritysten hygieniavarustukseen.
Sterizar on alkoholiton, nopeasti vaikuttava käsidesi, joka tehoaa 30 sekunnissa, tappaa 99,999 % bakteereista ja antaa pitkäkestoisen suojan ihoa kuivattamatta. Korona-aikana tuotetta myytiin kymmeniä tuhansia pulloja, ja on edelleen saatavilla useissa jälleenmyyntipisteissä, kuten K-ryhmän liikkeissä, noin 5 euron kuluttajahintaan. Nyt sama tuote on tarjolla jopa 80 % alle markkinahinnan.
Varasto sijaitsee Vantaalla. Tuotteet ovat heti noudettavissa tai toimitettavissa ostajan järjestämällä kuljetuksella. Minimiosto on 1 000 kpl.
Tämä on harvinainen tilaisuus nopeimmalle yrittäjille / jälleenmyyjille hankkia testattua ja tunnettua tuotetta poikkeuksellisen edullisesti.
Sterizarin viralliset sivut: https://sterizar.fi/
Lisätiedot, hinnasto ja dokumentit toimitetaan pyynnöstä, nopeiten saa yhteyttä 0442363399 tai sähköpostitse ronny.rasanen@gmail.com
käsidesi,
desinfiointiaine,
käsihuuhde,
Sterizar,
hygieniatuotteet,
hygienia,
desinfiointi,
alkoholiton käsidesi,
sertifioitu tuote,
CE-sertifioitu,
myyntivalmis,
tukkuerä,
tukkukauppa,
varastoerä,
poistomyynti,
poistotuote,
jälleenmyynti,
yrityksille,
yrityskäyttöön,
bisnes,
yrittäjyys,
yritystoiminta,
liikeidea,
B2B,
maahantuonti,
terveys,
hygieniatarvike,
puhdistus,
toimistotarvikkeet,
turvallisuus.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.11.2025 klo 15.58 ・ Ilmoituksen tunnus: 32965376