
Kuvagalleria
Adidas Terrex Free hiker 2.0 gore-tex kengät
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 4,75 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Kengän koko: 38
Merkki: Adidas
Tyyppi: Muut kengät
➖Adidas Terrex Free hiker 2.0 gore-tex naisten kengät syksyyn ja talven plussakeleille!
➖Koko 38 2/3, sanoisin että vastaa kokoa 38, kengän sisämitta on 24cm
➖Olleet viime syksyn ja alkutalven käytössä, ehjät, siistit ja hyväkuntoiset! Pohjallisissa näkyy kirkkaan värin vuoksi tummentumia mutta pohjalliset voi helposti vaihtaa tarvittaessa🙂
➖Ostettu XXL:stä, ovh 199€
➖Netistä lainattua:
”Vedenpitävät vaelluskengät Gore-Tex-kalvolla, joka pitää jalkasi kuivina. Valmistettu osittain kierrätysmateriaaleista. Mukava vaimennus. Antaa hyvän pidon alustasta. Droppi: 10 mm.
adidas Terrex Free Hiker 2.0 Gore-Tex Hiking Shoes -kengät ovat mukavat, keskikorkeat vaelluskengät, joissa on Gore-Tex-kalvo, joka pitää jalkasi kuivina ja mukavina vaelluksella.
Vaelluskengät on valmistettu vähintään 20 % kierrätetyistä materiaaleista, mikä on osa adidaksen pyrkimystä vähentää muovijätettä.
Mukavan Boost-välipohjan ja EVA-rungon ansiosta vaelluskengät takaavat erinomaisen vaimennuksen ja mukavuuden liikkuessasi.
Pehmeä ja tukeva päällinen ja kiilamainen iltti ympäröivät jalan muotoillulla mukavuudella, joka suojaa kuralta.
Vaelluskengän sisärunko ja kantapään tuki antavat erinomaisen vakauden, joka sopii täydellisesti epätasaiseen maastoon.
Ulkopohjassa on Continental™-pohja, joka antaa hyvän pidon sekä märillä että kuivilla pinnoilla.”
➖Myynnissä myös muualla
➖Nouto Riihimäeltä tai postitus (toridiili)
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.11.2025 klo 16.02 ・ Ilmoituksen tunnus: 32972129
