Kuvagalleria
H&M:n uutta vastaava, tuulta ja kosteutta pitävä tikkitakki, koko L
Myydään
Toimitus alkaen 2,99 € + ToriDiili-palvelumaksu 3,25 €
Shoppaile ToriDiilillä kuin verkkokaupassa
ToriDiili on Torin uusi maksu- ja kuljetuspalvelu. Toimituksen jälkeen sinulla on 24 tuntia aikaa tarkastaa tuote ennen kuin rahat siirretään myyjälle.
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Koko: L
Merkki: H&M
Tyyppi: Pitkä takki
Väri: Musta
Tuulta ja vettä hylkivä pitkä, musta tikattu laadukas takki. H&M:n koko L (A-linjainen, reiluhko koko!). Nepparikiinnitys ja taskut edessä. Resorit hihoissa ja kauluksessa. Takaa hiukan pidempi, pyöristetty, aavistuksen levenevä helma. Malli ja takin leikkaus näkyy viimeisissä kuvissa parhaiten. Takki ylettyy pohkeen alaosaan. Voi mennä jopa XL-kokoiselle mallin ja leikkauksen ansiosta.
Kai-kai n. 60 cm
Helman levets n. 70 cm alhaalta
Kaulus-helma 117 cm
Ihan huippuhyvä ja yllättävän laadukas takki, joka minulla on pienemmässä koossa lähes vuoden ympäri päivittäisessä käytössä. Koko jäi itselle isoksi ja vain pari kertaa pidetty. Kunto oikein siisti.
Menee myös talvella pikkupakkasessa! Malli ja materiaali kestää konepesun hyvin (olen pessyt vastaavan takin useasti 40 asteessa).
Nopeat kaupat etusijalla tilan loppuessa kesken eteisessä. Ärräpaketti/toridiili tai nouto Punavuoresta. Katsothan myös muut ilmoitukseni. 🤎
Tikkitakki, syystakki, välikausitakki, kevättakki, tuulenpitävä, toppatakki, topattu takki, tikki, tikattu, coat, quilted, jacket, jacka, kevyttoppatakki, kevyttoppa
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.11.2025 klo 18.14 ・ Ilmoituksen tunnus: 32978762


